Search - Aktualności
Przeszukuj - Zakładki

 

Dzienny Dom "Senior +"

Gmina Wiązowna zaprasza do Dziennego Domu "Senior +" ,ul. Doliny Świdra 6, Wola Karczewska.
"Senior +"  to placówka utworzona dla osób nieaktywnych zawodowo w wieku 60+,potrzebujących wsparcia w czynnościach dnia codziennego.

Celem Domu jest zapewnienie aktywności, wsparcia oraz pomocy adekwatnej do potrzeb i możliwości seniorów wynikających z ich wieku i stanu zdrowia. Seniorzy mają umożliwione korzystanie z oferty aktywizującej, edukacyjnej, kulturalnej i aktywności ruchowej i kinezyterapii. Ważnym elementem scalającym seniorów jest integracja społeczna i działania charytatywne. Podczas pobytu w DD " Senior+" zapewniony jest obiad a także transport.

 Dyrektor - Krystyna Motyka
Dzienny Dom "Senior +"

                                                                                                                                             http://seniorplus-wiazowna.pl/

tel. 505 599 703, 505 599 710 e-mail: kontakt :   
ul. Doliny Świdra 6, Wola Karczewska
05-408 Glinianka

facebook.png

 

PROJEKT

"Centrum Usług Społecznych w Wiązownie"

logo-projekt.jpg

Dojazd do nas

Serdecznie zapraszamy

budynek-02.jpg

  • POZIOM RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSBezpieczna "Przystań". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  • logo kolor cus748Centrum Usług Społecznych w Wiązownie. Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  • projektyWiązowskie Centrum Usług Społecznych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyProgram Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Osób Bezrobotnych z terenu Gminy Wiązowna współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyWiązowskie ścieżki do kariery! Klub Integracji Społecznej w Gminie Wiązowna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego