Search - Aktualności
Przeszukuj - Zakładki

 

Poradnictwo psychologiczne

Poradnictwo psychologiczne w CUS Gminy Wiazowna:

1. Osoby uzależnione i współuzależnione.
Zapraszamy do kontaktu z psycholgiem, który przyjmuje w każdą środę w godzinach 18.00 – 20.00 w Centrum Usług Społecznych Gminy Wiązowna (Radiówek 25). Jest to specjalista psychoterapii ds. uzależnień i współuzależnionych. Psycholog prowadzi konsultacje terapeutyczne osób uzależnionych od substancji zmieniających świadomość oraz od czynności, takich jak zakupy (zakupoholizm),praca (pracoholizm),granie w karty, gry komputerowe (hazard), sprzątanie czy też korzystanie z telefonu komórkowego i internetu.
Psycholog prowadzi również konsultacje dla bliskich osób uzależnionych.Spotkania odbywają się po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu terminu ze specjalistą (tel. 884 885 871).

Zapraszamy we wtorki w godz. 16.00-18.00 do Punktu Informacyjno-Konsultacyjnego w budynku Urzędu Gminy Wiązowna (ul. Lubelskiej 59, Wiązowna), w którym w pokoju nr 1 przyjmuje specjalista ds. uzależnień.

2. Osoby będące w sytuacji kryzysowej.
Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem usług spoełcznych, który umówi Państwa na spotkanie z psychologiem, przyjmującym w piątki w godzinach od 09.00 do 12.00 w CUS Gminy Wiązowna.
(Usługa finansowana w ramach projektu pn.: „Centrum Usług Społecznych w Wiązownie” Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś Priorytetowa II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.)

3.Dzieci będące w sytuacji kryzysowej.

Zapraszamy do kontaktu z koordytorem usług spoełcznych, który umówi Państwa dzieci na spotkanie z psychologiem, przyjmujacym w piątki w godzinach od 15.00 do 17.00 w CUS Gminy Wiązowna.
(Usługa finansowana w ramach projektu pn.: „Centrum Usług Społecznych w Wiązownie” Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś Priorytetowa II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.)

4.Osoby doznające przemocy w rodzinie.

Zapraszamy do kontaktu poprzez pracownika socjalnego z danego rejonu (http://cuswiazowna.pl/cus/pracownicy).

 

 

PROJEKT

"Centrum Usług Społecznych w Wiązownie"

logo-projekt.jpg

Dojazd do nas

Serdecznie zapraszamy

budynek-02.jpg

  • POZIOM RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSBezpieczna "Przystań". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  • logo kolor cus748Centrum Usług Społecznych w Wiązownie. Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  • projektyWiązowskie Centrum Usług Społecznych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyProgram Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Osób Bezrobotnych z terenu Gminy Wiązowna współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyWiązowskie ścieżki do kariery! Klub Integracji Społecznej w Gminie Wiązowna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego