Search - Aktualności
Przeszukuj - Zakładki

 

Poradnictwo psychologiczne

Osoby uzależnione i współuzależnione

Zapraszamy do kontaktu z psycholgiem, który przyjmuje w każdą środę w Centrum Usług Społecznych Gminy Wiązowna (Radiówek 25 ) w godzinach 18.00 – 20.00 - zajęcia grupowe dla osób uzależnionych (sala nr 14 I piętro), oraz porady indywidualne dla osób współuzależnionych na godz. 18.00 i 19.00 (sala nr 16 I piętro).

Psycholog prowadzi spotkania terapeutyczne osób uzależnionych od substancji zmieniających świadomość oraz od czynności, takich jak zakupy (zakupoholizm),praca (pracoholizm),granie w karty, gry komputerowe (hazard), sprzątanie czy też korzystanie z telefonu komórkowego i internetu.

Terapia indywidulana dla osób współuzależnionych odbywa się po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu terminu ze specjalistą, za pośrednictwem pracowników socjalnych (22 780 46 59) lub koordynatorów indywidualnych planów usług społecznych (607 390 961).

UWAGA! Spotkania grupowe i indywidualne odbywaja się na przemiennie co drugi tydzień.


Zapraszamy również we wtorki w godz. 16.00-18.00 do Punktu Informacyjno-Konsultacyjnego w budynku Urzędu Gminy Wiązowna (ul. Lubelskiej 59, Wiązowna),
w pokoju nr 1 przyjmuje specjalista ds. uzależnień.


Osoby będące w sytuacji kryzysowej

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem usług spoełcznych, który umówi Państwa na spotkanie z psychologiem, przyjmującym w piątki w godzinach od 08.00 do 11.00 w CUS Gminy Wiązowna (sala nr 16 I piętro).
(Usługa finansowana w ramach projektu pn.: „Centrum Usług Społecznych w Wiązownie” Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś Priorytetowa II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.)


Dzieci będące w sytuacji kryzysowej

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem usług społecznych, który umówi Państwa dzieci na spotkanie z psychologiem, przyjmujacym w piątki w godzinach od 15.00 do 17.00 w CUS Gminy Wiązowna (sala nr 16 I piętro).
(Usługa finansowana w ramach projektu pn.: „Centrum Usług Społecznych w Wiązownie” Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś Priorytetowa II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.)


Osoby doznające przemocy w rodzinie

Zapraszamy do kontaktu poprzez orgaznizatora pomocy społecznej pod numerem telefonu 22 780 46 59 w 33 lub 607 390 499

 

PROJEKT

"Centrum Usług Społecznych w Wiązownie"

logo-projekt.jpg

Dojazd do nas

Serdecznie zapraszamy

budynek-02.jpg

  • POZIOM RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSBezpieczna "Przystań". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  • logo kolor cus748Centrum Usług Społecznych w Wiązownie. Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  • projektyWiązowskie Centrum Usług Społecznych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyProgram Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Osób Bezrobotnych z terenu Gminy Wiązowna współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyWiązowskie ścieżki do kariery! Klub Integracji Społecznej w Gminie Wiązowna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego