Search - Aktualności
Przeszukuj - Zakładki

 

Klub zdrowego stylu życia

Usługa społeczna polegająca na prowadzeniu Klubu Zdrowego Stylu Życia dla pełnoletnich mieszkańców Gminy Wiązowna.
Celem usługi jest promowanie zdrowego stylu życia, poprawy stanu psychicznego, fizycznego oraz samopoczucia uczestników. Usługa będzie realizowana w sześciotygodniowych turnusach, po 12 osób w każdym, dwa razy w tygodniu z motywatorem i z dietetykiem, w terminie do końca czerwca 2023 r.

Jeśli od dawna chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe i nie tylko, albo po prostu chcesz zrobić coś dla siebie, a nie wiesz jak zacząć, gdzie się udać, to miejsce jest dla Ciebie!
Motywator zdrowego stylu życia oraz wykwalifikowany dietetyk pomogą Ci pokochać siebie na nowo.


W ramach turnusu oferujemy:

-  wykład dietetyka na temat „Zdrowego stylu życia i nietolerancji pokarmowych”

-  2 godziny zegarowe indywidualnych konsultacji z dietetykiem dla każdego uczestnika;

-  indywidualne plany żywieniowe dla każdego uczestnika;

-  Funkcjonowanie klubu 2 razy w tygodniu w środy oraz w soboty przez 4 godziny zegarowe, pod opieką motywatorki zdrowego stylu życia;

-  Ćwiczenia na każdym spotkaniu (np.  kijki nordic walking, ćwiczenia na macie);

-  Jeden raz w tygodniu wspólne przygotowywanie zdrowych posiłków: śniadań, koktajli, surówek i sałatek, zup, dań głównych, smacznych deserów;

-  Motywujące zadania do indywidualnej pracy;

-  Cotygodniowe bilanse podsumowujące postępy każdego uczestnika;

-  Uroczyste spotkanie na zakończenie turnusu, podsumowujące wyniki całego turnusu.

-  Spotkania motywująco-wspierające dla absolwentów Klubu Zdrowego stylu Życia 1 raz w miesiącu przez 4 godziny zegarowe z motywatorem oraz dietetykiem.

 

Tryb kwalifikacji: należy złożyć komplet dokumentów (wniosek,formularz zgłoszeniowy plus oświadczenia oraz zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 607 390 961. Zostaną Państwo poinformowani jak ubiegać się o miejsce w Klubie oraz jakie są terminy.

Zapewniamy radosną atmosferę, pełną pozytywnych emocji, dzięki której dbanie o swoje zdrowie oraz pogodę ducha będą łatwe i proste do osiągnięcia jak nigdy dotąd :-)

 

Usługa społeczna dostępna w ramach realizacji projektu „Centrum Usług Społecznych w Wiązownie” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.

logo kolor cus.jpg

PROJEKT

"Centrum Usług Społecznych w Wiązownie"

logo-projekt.jpg

Dojazd do nas

Serdecznie zapraszamy

budynek-02.jpg

  • POZIOM RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSBezpieczna "Przystań". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  • logo kolor cus748Centrum Usług Społecznych w Wiązownie. Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  • projektyWiązowskie Centrum Usług Społecznych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyProgram Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Osób Bezrobotnych z terenu Gminy Wiązowna współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyWiązowskie ścieżki do kariery! Klub Integracji Społecznej w Gminie Wiązowna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego