Search - Aktualności
Przeszukuj - Zakładki

 

Gminny Program KDR

W 2016 roku Gmina Wiązowna przyłączyła się do ogólnopolskiego programu Karta Dużej Rodziny. Chcemy wspierać rodziny wielodzietne mieszkające w naszej okolicy. Dlatego zaoferowaliśmy im dopłaty do wody, zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury i posiłków w szkołach. To dla nas ważne, by rodziny, w których wychowuje się troje i więcej dzieci, miały nasze szczególne wsparcie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w ten sposób inwestujemy w kolejne pokolenia mieszkańców Gminy Wiązowna. W nasz rozwój i przyszłą pozycję. Po kilku latach wiemy, że program działa i cieszy się coraz większym powodzeniem. Nadszedł czas by zaprosić do tego programu także Państwa.
Rodziny wielodzietne to dobrzy, stali klienci. To konsumenci, którzy na co dzień korzystają z Państwa usług. Przyłączając się do naszego programu, proponując tym rodzinom zniżki, ulgi i bonusy zyskają Państwo ich lojalność i przywiązanie. Staną się Państwo nie tylko przedsiębiorcami ale i lokalnymi filantropami, którzy patrzą w przyszłość i rozumieją wyzwania demografii. Zadbaliśmy o to, by przystępując do programu było to dla Państwa proste. By nie angażowało Państwa czasu i nie wymagało zbyt wiele formalności.
Przedsiębiorcy to wyjątkowa grupa ludzi obdarzonych intuicją i wiedzą, która na co dzień pozwala prowadzić biznes. Wierzymy w tę intuicję i już dziś cieszymy się na możliwość współpracy z Państwem. Jesteśmy pewni, że wspólnie możemy zadbać o przyszłość naszej gminy!

Aby włączyć się do Programu wystarczy wypełnić deklarację:

, w której należy określić zakres i wysokość stosowanych ulg i dostarczyć ją do Centrum Usług Społecznych Gminy Wiązowna. Podmioty i instytucje, które przystąpią do Programu otrzymają materiały promocyjne, a informacja o nich będzie publikowana na stronie internetowej Urzędu Gminy Wiązowna, Centrum Usług Społecznych Gminy Wiązownie oraz w lokalnej prasie. Mieszkańców Gminy Wiązowna uprawnionych do korzystania z programu, identyfikujemy po kodzie terytorialnym Gminy Wiązowna: 1417082

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania czekamy pod numerem telefonu: 22 780 46 59 w. 27 i 43. Nasz adres mailowy: , adres strony internetowej:  www.cuswiazowna.pl , Radiówek 25, 05-462 Wiązowna.

 

PROJEKT

"Centrum Usług Społecznych w Wiązownie"

logo-projekt.jpg

Dojazd do nas

Serdecznie zapraszamy

budynek-02.jpg

  • POZIOM RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSBezpieczna "Przystań". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  • logo kolor cus748Centrum Usług Społecznych w Wiązownie. Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  • projektyWiązowskie Centrum Usług Społecznych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyProgram Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Osób Bezrobotnych z terenu Gminy Wiązowna współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyWiązowskie ścieżki do kariery! Klub Integracji Społecznej w Gminie Wiązowna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego