Search - Aktualności
Przeszukuj - Zakładki

 

wtorek, 20 lipiec 2021 15:28

Spotkanie w sprawie systemu informatycznego dla CUS-ów

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie on-line w sprawie prac prowadzonych nad stworzeniem systemu informatycznego dla Centrów Usług Społecznych. Na spotkaniu zaprezentowano prototyp systemu  informatycznego w dwóch modułach: dla CUS-ów (do ich obsługi) oraz dla obywateli (usługobiorców do wglądu w katalog usług).Omówiono funkcjonalność i etapy tworzenia systemu, a także wskazano propozycje rozszerzenia / dodania funkcjonalności.
Otrzymaliśmy deklarację współpracy Centralnego Ośrodka Informatyki i przekazaniu już wkrótce naszej Gminie prototypu systemu  do zapoznania i testowania.
COI po ustaleniu z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej oraz Cyfryzacją KPRM podejmie dalsze kroki związane z wdrażaniem systemu informatycznego dla CUS-ów.
Wiążemy duże nadzieje z ww. systemem informatycznym, który będzie nieocenionym narzędziem pracy zarówno dla pracowników CUS-ów jak i dla mieszkańców.

Pracami kieruje p. Michał Pariaszewski, Dyrektor Rozwiązań Innowacyjnych Cyfryzacji w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz p. Tomasz Napiórkowski, Dyrektor Departamentu Rozwoju z Centralnego Ośrodka Informatyki. Szczególne podziękowania kierujemy do p. Tomasza Napiórkowskiego za zaangażowanie i merytoryczne wprowadzenie w system informatyczny CUS.  
https://www.coi.gov.pl/strona-glowna

 

Czytany 24 razy

PROJEKT

Centrum Usług Społecznych Gminy Wiązowna

logo-projekt.jpg

Dojazd do nas

Serdecznie zapraszamy

budynek-02.jpg

  • POZIOM RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSBezpieczna "Przystań". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  • logo kolor cus748Centrum Usług Społecznych w Wiązownie. Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  • projektyWiązowskie Centrum Usług Społecznych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyProgram Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Osób Bezrobotnych z terenu Gminy Wiązowna współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyWiązowskie ścieżki do kariery! Klub Integracji Społecznej w Gminie Wiązowna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego