Search - Aktualności
Przeszukuj - Zakładki

 

wtorek, 14 czerwiec 2022 08:56

Wspomnienia z wyjazdu Młodzieżowego Centrum Kompetencji

Pierwsza grupa zakończyła cykl spotkań Młodzieżowego Centrum Kompetencji - strefa warsztatów w ramach projektu "Centrum usług społecznych w Wiązownie". Po warsztatach rozwoju, kursach zawodowych ( w trakcie) warsztatów autoprezentacji przyszedł czas na relaks oraz wspólnie spędzony czas na wyjeździe. Młodzież wybrała park wodny Suntago, gdzie mogła się wyszaleć na zjeżdżalniach albo zrelaksować w basenach zdrowotnych. Dzień zakończony wspólnym wyjściem na pizze, lody i inne pyszności. Zapraszamy kolejnych młodych ludzi aby inwestowali w siebie i zapisali się na drugą edycję. Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem indywidualnych planów usług społecznych☎️607 390 961.


Usługa społeczna dostępna w ramach realizacji projektu „Centrum Usług Społecznych w Wiązownie” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.

logo kolor cus.jpg

wycieczka MCK 2.jpg

wycieczka MCK 2022.jpg

Czytany 38 razy

PROJEKT

"Centrum Usług Społecznych w Wiązownie"

logo-projekt.jpg

Dojazd do nas

Serdecznie zapraszamy

budynek-02.jpg

  • POZIOM RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSBezpieczna "Przystań". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  • logo kolor cus748Centrum Usług Społecznych w Wiązownie. Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  • projektyWiązowskie Centrum Usług Społecznych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyProgram Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Osób Bezrobotnych z terenu Gminy Wiązowna współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyWiązowskie ścieżki do kariery! Klub Integracji Społecznej w Gminie Wiązowna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego