Search - Aktualności
Przeszukuj - Zakładki

 

wtorek, 14 czerwiec 2022 09:02

Wolontariusze w akcji!

Wolontariusze z Centrum Wolontariatu aktywnie uczestniczą w wydarzeniach kulturalnych związanych z akcjami charytatywnymi.

W ostatnim czasie dziali dla Dominika zarówno podczas Wiązlove jak i " Mamy Gramy !". Młodzi ludzie przygotowują stoiska, pomagają podczas zajęć sportowych ale też kwestują napełniając puszki. Na ten moment ruszają z koleją akcją i będą Państwu pomagać w wypełnianiu ankiet w ramach akcji Laboratorium Kultury.

 

View the embedded image gallery online at:
http://cuswiazowna.pl/702-wolontariusze-w-akcji#sigProId50d9611a99

Czytany 42 razy

PROJEKT

"Centrum Usług Społecznych w Wiązownie"

logo-projekt.jpg

Dojazd do nas

Serdecznie zapraszamy

budynek-02.jpg

  • POZIOM RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSBezpieczna "Przystań". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  • logo kolor cus748Centrum Usług Społecznych w Wiązownie. Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  • projektyWiązowskie Centrum Usług Społecznych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyProgram Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Osób Bezrobotnych z terenu Gminy Wiązowna współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyWiązowskie ścieżki do kariery! Klub Integracji Społecznej w Gminie Wiązowna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego