Search - Aktualności
Przeszukuj - Zakładki

 

środa, 24 sierpień 2022 08:40

Terminy składania wniosków o 40 zł za schronienie dla obywateli Ukrainy


Nowelizacją ustawy z 8 czerwca br. (Dz.U.2022.1383) o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa został ustalony maksymalny termin do złożenia wniosku za okres, w którym zapewniono zakwaterowanie i wyżywienie obywatelowi Ukrainy.
Wniosek za osoby zakwaterowane do dnia 30 czerwca b.r. można było złożyć wyłącznie w terminie do 31 lipca 2022 r.


Ważne!


Jeśli gościsz u siebie obywateli Ukrainy, na których zgodnie z ustawą możesz otrzymać dofinansowanie, pamiętaj, że wniosek należy bezwzględnie złożyć w terminie miesiąca od ostatniego dnia okresu objętego wnioskiem (np. przy wniosku obejmującym okres do 31 lipca 2022 r. terminem granicznym na złożenie wniosku będzie 31 sierpień 2022 r.)

Czytany 76 razy

PROJEKT

"Centrum Usług Społecznych w Wiązownie"

logo-projekt.jpg

Dojazd do nas

Serdecznie zapraszamy

budynek-02.jpg

  • POZIOM RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSBezpieczna "Przystań". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  • logo kolor cus748Centrum Usług Społecznych w Wiązownie. Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  • projektyWiązowskie Centrum Usług Społecznych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyProgram Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Osób Bezrobotnych z terenu Gminy Wiązowna współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyWiązowskie ścieżki do kariery! Klub Integracji Społecznej w Gminie Wiązowna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego