Search - Aktualności
Przeszukuj - Zakładki

 

czwartek, 22 wrzesień 2022 09:01

Zapraszamy na Piknik!

Serdecznie zapraszamy w dniu 24 września na Piknik profilaktyczny "W Zdrowym Ciele - Zdrowy Senior"

My również tam będziemy :-)

Na naszym stoisku Centrum Usług Społecznych Gminy Wiązowna poczęstujemy świeżym sokiem oraz humusem.

Ponadto odbędą się wykłady otwarte dla  mieszkańców, przeprowadzone przez panią Dietetyk  na temat zdrowego stylu życia oraz odpowiedniego odżywiania.

Godziny wykładów: 12.30-14.00, 14.30-16.00, 16.30-18.00

Jednocześnie w godzinach 14.00-16.00 do Państwa dyspozycji będzie Motywatorka zdrowego stylu życia, która opowie o najważniejszych zasadach w "drodze po zdrowie", a także zachęci do zapisania się do Klubu Zdrowego Stylu Życia który prowadzony jest w naszym Centrum.

ZAPRASZAMY!

Wykłady otwarte dostępne w ramach realizacji projektu „Centrum Usług Społecznych w Wiązownie” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.

logo kolor cus.jpg

 

 

 

RADA SENIORÓW GMINY WIĄZOWNA ZAPRASZA NA.jpg

 

 

Czytany 20 razy

PROJEKT

"Centrum Usług Społecznych w Wiązownie"

logo-projekt.jpg

Dojazd do nas

Serdecznie zapraszamy

budynek-02.jpg

  • POZIOM RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSBezpieczna "Przystań". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  • logo kolor cus748Centrum Usług Społecznych w Wiązownie. Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  • projektyWiązowskie Centrum Usług Społecznych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyProgram Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Osób Bezrobotnych z terenu Gminy Wiązowna współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyWiązowskie ścieżki do kariery! Klub Integracji Społecznej w Gminie Wiązowna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego