Search - Aktualności
Przeszukuj - Zakładki

 

czwartek, 23 listopad 2023 14:23

Słodkie Mikołajki - zapraszamy do udziału w akcji

Słodkie mikołajki. Zbiórka słodkości dla podopiecznych CUS
W naszych świetlicach środowiskowych, prowadzonych przez Centrum Usług Społecznych Gminy Wiązowna, opiekujemy się na co dzień 60 dzieci. Z okazji zbliżających się mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia, opiekunowie świetlic postanowili sprawić dzieciom upominki.
Oprócz niespodzianek przygotowanych przez CUS najmłodsi otrzymają też pyszne słodkości. Stwórzmy im wyjątkowe święta, wspierając ich wyśmienitymi prezentami, które wszystkie dzieci kochają.
Ruszamy ze zbiórką słodkości dla dzieciaków. Można je przynosić do 1 grudnia do:
Urzędu Gminy Wiązowna przy ul. Lubelskiej 59,
Centrum Usług Społeczny Gminy Wiązowna w Radiówku,
Biblioteki Publicznej Gminy Wiązowna przy ul. Kościelnej 41 i do jej filii w Duchnowie przy ul. Wspólnej 157.
Jeśli zamiast słodkości wolisz w inny sposób wesprzeć akcję, zgłoś się do Centrum Usług Społecznych w Radiówku – chętnie porozmawiamy o potrzebach podopiecznych i wspólnie znajdziemy pomysł na zapewnienie im wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia.
W tej sprawie można dzwonić pod nr tel. 22 780 46 59 lub pisać na e-mail: .
Razem stwórzmy dzieciom wyjątkowe święta!

plakat słodkie mikołajki.png

Czytany 117 razy

PROJEKT

"Centrum Usług Społecznych w Wiązownie"

logo-projekt.jpg

Dojazd do nas

Serdecznie zapraszamy

budynek-02.jpg

  • POZIOM RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSBezpieczna "Przystań". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  • logo kolor cus748Centrum Usług Społecznych w Wiązownie. Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  • projektyWiązowskie Centrum Usług Społecznych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyProgram Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Osób Bezrobotnych z terenu Gminy Wiązowna współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyWiązowskie ścieżki do kariery! Klub Integracji Społecznej w Gminie Wiązowna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego