Search - Aktualności
Przeszukuj - Zakładki

 

czwartek, 23 listopad 2023 14:35

"Wspólne ubieranie choinki” w Wiązownie


To już tradycja, że w pierwszą niedzielę grudnia spotykamy się, aby wspólnie świętować przedświąteczny czas. W tym roku widzimy się 3 grudnia od godz. 12.00 na terenie Gminnego Parku Centrum w Wiązownie.
W programie tego wydarzenia zaplanowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Będą m.in.:
-animacje dla dzieci czy rozstrzygnięcie konkursu plastycznego w ramach kampanii „Biała Wstążka” 2023
-pojawi się także fotobudka 360°
-Wiązownę odwiedzi sam Święty Mikołaj
-będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z naszym gościem z bieguna północnego

Na scenie specjalnie dla wszystkich przybyłych na nasze wydarzenie wystąpi Oliwia Skrzypczyk uczestniczka najnowszej edycji „The Voice od Poland”. Wykonując piosenkę „Moon River” Audrey Hepburn z filmu „Śniadanie u Tiffany’ego”, zachwyciła Justynę Steczkowską, Marka Piekarczyka oraz Barona i Tomsona.

Oprócz świątecznych stoisk przygotowanych przez nasze jednostki na terenie parku pojawiają się również te przygotowane przez rzemieślników, rękodzielników i twórców ludowych oraz różnej maści producentów.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w jarmarku proszone są o zgłaszanie się do 28 listopada do Karola Bronikowskiego z Wydziału Spraw Społecznych telefonicznie pod nr 22 512 58 38 lub pisząc na e-mail:  


Do zobaczenia 3 grudnia w Wiązownie!

Wspólne Ubierani Choinki.png

Czytany 115 razy

PROJEKT

"Centrum Usług Społecznych w Wiązownie"

logo-projekt.jpg

Dojazd do nas

Serdecznie zapraszamy

budynek-02.jpg

  • POZIOM RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSBezpieczna "Przystań". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  • logo kolor cus748Centrum Usług Społecznych w Wiązownie. Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  • projektyWiązowskie Centrum Usług Społecznych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyProgram Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Osób Bezrobotnych z terenu Gminy Wiązowna współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyWiązowskie ścieżki do kariery! Klub Integracji Społecznej w Gminie Wiązowna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego