Search - Aktualności
Przeszukuj - Zakładki

 

poniedziałek, 10 czerwiec 2024 13:16

Scena Młodych Talentów - ruszyły zgłoszenia

KONKURS "SCENA MŁODYCH TALENTÓW"
23 czerwca w godz. 13:00-17:00 w Parku Centrum w Wiązownie odbędzie się PIKNIK pn. "DZIEŃ MŁODOŚCI". Piknik będzie miał charakter charytatywno-promocyjny podczas którego będzie prowadzona zbiórka publiczna na sfinansowanie utworzenia w naszej Gminie miejsca spotkań dla młodzieży. Miejsca, które młodzież sama przygotuje, udekoruje i będzie w nim Gospodarzem. Promocja dotyczy nie tylko miejsca spotkań dla młodzieży ale również samej młodzieży. Podczas Pikniku zaprezentują swoje umiejętności dzieci i młodzież z klubów tanecznych i sportowych oraz grup teatralnych.


Podzielamy pogląd, że każde dziecko ma jakieś talenty, a zadaniem rodziców i nauczycieli jest te talenty odkryć i wspierać ich rozwój. My z całego serca sprzyjamy takim działaniom, które wspierają dzieci w rozwoju, a rodziców w dobrych relacjach z dziećmi.
Są wśród nas dzieci, które te talenty już odkryły i już rozwijają – uważamy, że warto pokazać mieszkańcom te „perełki młodości” i zapraszamy do udziału w Konkursie „Scena młodych talentów”.
W trakcie Pikniku zaprosimy na scenę dzieci i młodzież (7-19 lat), które chcą pokazać swoje umiejętności w dowolnych dziedzinach: śpiewają, tańczą, wykonują sztuczki akrobatyczne, sportowe, umysłowe, pamięciowe, iluzjonistyczne, pięknie deklamują lub posiadają wiedzę na niecodzienne tematy.


Jeżeli Państwa dziecko posiada pasję, którą chciałoby zaprezentować na scenie – to prosimy o wypełnienie załączonej karty zgłoszenia i przesłanie jej wraz z nagraniem występu dziecka (max. 120 sek. nagrania video) na adres
Informację o wyniku rekrutacji prześlemy do 19 czerwca, na podany w karcie zgłoszenia mail.
Zachęcamy do udziału :-)


Dla uczestników są przewidziane nagrody.
W załączeniu Regulamin Konkursu „Scena młodych talentów” oraz formularz zgłoszeniowy.
Artur Niedziółka
Prezes Zarządu Fundacji „To lubię”
✅Regulamin: http://surl.li/uixel 
✅Formularz zgłoszenia: http://surl.li/uixey

plakat scena młodych talentów.jpg

Czytany 10 razy

PROJEKT

"Centrum Usług Społecznych w Wiązownie"

logo-projekt.jpg

Dojazd do nas

Serdecznie zapraszamy

budynek-02.jpg

  • POZIOM RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSBezpieczna "Przystań". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  • logo kolor cus748Centrum Usług Społecznych w Wiązownie. Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  • projektyWiązowskie Centrum Usług Społecznych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyProgram Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Osób Bezrobotnych z terenu Gminy Wiązowna współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyWiązowskie ścieżki do kariery! Klub Integracji Społecznej w Gminie Wiązowna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego