Search - Aktualności
Przeszukuj - Zakładki

 

wtorek, 11 czerwiec 2024 09:06

Wsparcie podczas Pikniku Rodzinnego w Żłobku " Wiązusie " w Gliniance

Wolontariusze z Glinianki i Malcanowa zaangażowali się w Piknik Rodzinny, który odbył się w Gminny Żłobku " Wiązusie". Dzieci mogły liczyć na liczne atrakcje, malowanie buzi, wykonywanie wodnych tatuaży. Nad bezpieczeństwem podczas zjeżdżania z dmuchańca również czuwali młodzi ludzie, obsługiwali także kafejkę, stoisko z lemoniadą oraz kręcili watę cukrową. Nie zabrakło wspólnych zabaw z dziećmi. W Gliniance spędziliśmy kilka godzin, starając się aby dzieci i nie tylko one były szczęśliwe i uśmiechnięte. Serdecznie pozdrawiamy personel Żłobka i polecamy się do dalszej współpracy :-)

Koordynator Centrum Wolontariatu
Krystyna Motyka - Parzych

Czytany 8 razy

PROJEKT

"Centrum Usług Społecznych w Wiązownie"

logo-projekt.jpg

Dojazd do nas

Serdecznie zapraszamy

budynek-02.jpg

  • POZIOM RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSBezpieczna "Przystań". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  • logo kolor cus748Centrum Usług Społecznych w Wiązownie. Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  • projektyWiązowskie Centrum Usług Społecznych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyProgram Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Osób Bezrobotnych z terenu Gminy Wiązowna współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyWiązowskie ścieżki do kariery! Klub Integracji Społecznej w Gminie Wiązowna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego