Search - Aktualności
Przeszukuj - Zakładki

 

czwartek, 04 lipiec 2024 11:51

CUS Gminy Wiązowna dostanie defibrylator!

Centrum Usług Społecznych Gminy Wiązowna zostało laureatem VI edycji programu „Wzmocnij Swoje Otoczenie”. Dzięki przyznanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne grantowi w wysokości 15 000,00 zł w siedzibie CUS w Domu Społecznym w Radiówku, zawiśnie defibrylator AED! Przeszkolimy, z jego obsługi oraz z zakresu pierwszej pomocy, użytkowników naszej siedziby – pracowników CUS, NGO-sy, mieszkańców Radiówka. Wszystko po to, aby wzmocnić poziom bezpieczeństwa wśród mieszkańców gminy Wiązowna! Realizacja projektu rozpocznie się już w lipcu! Defibrylator zamieszczony zostanie na zewnętrznej ścianie budynku i będzie dostępny po godzinach funkcjonowania CUS.
„Wzmocnij Swoje Otoczenie” to program grantowy skierowany do mieszkańców terenów, na których Polskie Sieci Elektroenergetyczne prowadza inwestycje lub eksploatują istniejąca infrastrukturę. Celem programu jest wsparcie projektów związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury społecznej, aktywizacja życia społecznego i kulturalnego oraz finansowa pomoc w ich wdrożeniu. Jego idea jest zbliżona do znanego i sprawdzonego rozwiązania, jakim jest budżet partycypacyjny, dzięki któremu mieszkańcy mogą aktywnie zmieniać swoja okolice.

W sześciu edycjach programu, PSE przyznały już ponad 1050 grantów o łącznej wartości prawie 22 mln złotych. Szczegółowe informacje o programie i jego organizatorze dostępne są na stronach internetowych:

https://www.wzmocnijotoczenie.pl, https://www.energetycznykompas.pl

WSO_2024_baner_1200x900.png

Czytany 33 razy

PROJEKT

"Centrum Usług Społecznych w Wiązownie"

logo-projekt.jpg

Dojazd do nas

Serdecznie zapraszamy

budynek-02.jpg

  • POZIOM RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSBezpieczna "Przystań". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  • logo kolor cus748Centrum Usług Społecznych w Wiązownie. Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  • projektyWiązowskie Centrum Usług Społecznych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyProgram Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Osób Bezrobotnych z terenu Gminy Wiązowna współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyWiązowskie ścieżki do kariery! Klub Integracji Społecznej w Gminie Wiązowna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego