Search - Aktualności
Przeszukuj - Zakładki

 

piątek, 20 maj 2016 14:31

Ankieta diagnozująca potrzeby bezrobotnych

Ankieta diagnozujaca potrzeby bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo mieszkanców Gminy Wiązowna.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wiązownie planuje realizację projektu aktywizacji społeczno-zawodowej skierowanego do bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo mieszkańców gminy Wiązowna. Celem projektu jest zwiększenie aktywności społecznej i zawodowej osób bezrobotnych.

Niniejsza ankieta posłuży przygotowaniu form wsparcia dostosowanych do potrzeb uczestników - podwyższenia lub zmiany ich kwalifikacji zawodowych oraz pomoc w podjęciu przez nich zatrudnienia.

Ankietę prosimy wydrukować, wypełnić i dostarczyć do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wiązownie - Radiówek 25 lub wypełnić i przesłać na adres e-mail: do dnia 30.05.2016 r.

Czytany 1654 razy

PROJEKT

"Centrum Usług Społecznych w Wiązownie"

logo-projekt.jpg

Dojazd do nas

Serdecznie zapraszamy

budynek-02.jpg

  • POZIOM RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSBezpieczna "Przystań". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  • logo kolor cus748Centrum Usług Społecznych w Wiązownie. Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

  • projektyWiązowskie Centrum Usług Społecznych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyProgram Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Osób Bezrobotnych z terenu Gminy Wiązowna współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyWiązowskie ścieżki do kariery! Klub Integracji Społecznej w Gminie Wiązowna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego